Intencje mszalne 08-14.09.2017
- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 07, wrzesień 2017 21:30
- Ks. Michał
08.09.2017 - Piątek - Święto Narodzenia NMP;
7.00 + Krzysztof Wyporski - od kolegi Andrzeja Radosza z rodz.;
7.30 + Małgorzata Skorek - od sąsiadów Brodzińskich i Krystyny Szymusińskiej;
17.00 W 5 rocz. sakramentu małżeństwa Eweliny i Mateusza z podziękowaniem za otrzymane łaski i dalszą opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci: Marysi i Franciszka;
18.00 - NOWENNA ZA ZMARŁYCH:
+ Fundatorzy i ofiarodawcy naszej parafii;
+ Wiesława Pompa - od koleżanek z pracy: Anety Bieniek, Agnieszki Celeban i Anity Miśta;
+ Stefania Szymańska - od koleżanek: Anny Guzy i Anny Nowakowskiej;
+ Stanisław Gradzik - od Zofii Zamora z Zawady;
+ Mieczysława Guła - od sąsiadów córki Tatiany z ul. Kąkoli i Serwin;
+ Lucjan Okularczyk - od Kazimiery, Renaty i Zbigniewa Mokrzyckich;
+ Kazimierz Widera - od Dominiki i Justyny z rodzinami;
+ Wiesław Radosz - od Marianny Radosz z rodz.;
+ Józefa Szpak - od sąsiadów z ul. Krzywej i Źródlanej;
+ Bogusław Gil - od Krystyny i Edmunda Krakowiak;
+ Henryk Lipiński - od Anny Skorek i Izabeli Nowak z rodzinami;
+ Krystyna Gorczyca - od kuzyna Stanisława Gawędy;
+ Janina Radosz - od Bogusławy i Jerzego Kondas;
+ Cecylia Wyporska - od Danuty Widera;
+ Maria Dudek - od Zarządu i Pracowników Gminnej Spółdzielni Samopomoc w Żarkach.;
+ Genowefa Maszczyk - od Koła Emerytów i Rencistów w Żarkach;
+ Józef Bugaj - od Dyrekcji, nauczycieli SP w Żarkach oraz pracowników ZEAOS w Żarkach;
+ Zofia Szczurko - od firmy „IGUANA-LIDER” i współpracowników;
+ Stanisława Maślankiewicz - od Dyrekcji, pracowników administracji i obsługi SP w Żarkach;
+ Tadeusz Lada - od Marka Sikorskiego z rodz.;
+Ryszard Tyrek - od Anety i Wiesławy Maślankiewicz;
+ Zbigniew Rzepka - od Juliana Zimnego oraz kolegów: Jacka Urbańczyka, Piotra Wielgosza
i Mariusza Skorka;
+ Anna Słota - od Barbary i Jana Kowackich;
+ Bogusław Kaszyca - od Anny Raszewskiej z rodziną i mamą;
+ Jerzy Osiński - od Kazimierza Gajewskiego;
+ Joanna w 6 rocz. śm., Marian Tworek, Antoni, Antonina Maroń, Janina, Stanisław, Jan, Waleria Flak, Stefania, Władysław Gocyła, Stanisław Knurowski, Agnieszka Adamska;
+ Piotr Dąbrowski w 10 rocz. śm.;
+ Eugeniusz Kwiatkowski w 6 rocz. śm. - od żony, + Roman Kwiatkowski w 32 rocz. śm. - od mamy;
+ Alina, Zenobiusz, Józefa, Feliks Macherzyńscy, Stanisława, Stanisław Gil, Anna, Roman, Eugeniusz Szczepańscy, Felicja Maciejewska;
+ Tadeusz Tylkowski w 14 rocz. śm.;
+ Genowefa Słabosz w 1 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny: Słabosz, Kucharczyk, Sas, Pink i Koterba;
OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU: + Zygmunt Szewczyk, + Marian Cygan, + Paweł Łuków;
Intencje mszalne: 09 - 14. 09.2017
09.09.2017 - Sobota;
7.00 +Mieczysława Guła - od rodziny Jakubczyków i Kaniów;
7.30 + Anna Zielińska - od rodz. Kłosowiczów;
17.00 +Tadeusz Rzepka w 2 rocz. śm.;
18.00 - NOWENNA DZIĘKCZYNNO - BŁAGALNA:
*) Fundatorzy i ofiarodawcy naszej parafii;
*) W 30 rocz. zawarcia sakramentu małżeństwa: Anny i Włodzimierza Kowackich
z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo;
*) o trzeźwość w naszych rodzinach, uwolnienie z nałogów i wytrwanie w dobrych postanowieniach;
*) O Boże błogosławieństwo dla Wiktorii Marzec w 18 rocz. urodzin - od rodziców
*) O Boże błogosławieństwo i pomoc w wyborze dobrej żony i założenie rodziny oraz z podziękowaniem za otrzymane łaski
*) Nowożeńcy: Kinga i Karol SOJKA; Roksana i Paweł KONOPKA, Martyna i Marcin GRADZIK; Stanisława i Jerzy SKOREK;
10.09.2017 - XXIII Niedziela Zwykła;
7.30 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP;
8.00 +Filip Piętak w 2 rocz. śm. oraz o dar Bożego błogosławieństwa dla jego rodziców: Katarzyny
i Dariusza;
10.00 + Izydor Wyporski w 28 rocz. śm.;
11.30 Za parafian oraz w 18 rocz. urodzin Wiktorii Marzec - od rodziców;
17.00 + Krystyna Sularz w 1 rocz. śm. - od syna Mariusza;
11.09.2017 - Poniedziałek;
7.00 + Małgorzata Skorek - od kuzynki Agnieszki z rodz.;
7.30 + Wiesław Radosz - od Doroty Radosz;
17.00 + Romana Ochocka - od syna Artura z rodziną;
18.00 + Józef Suchecki - od żony z dziećmi ;
12.09.2017 – Wtorek;
7.00 + Wiesław Radosz - od rodziny Zamorskich i Woldanów;
7.30 + Lucjan Okularczyk - od rodz. Stalów;
17.00 +Nikodem Matuszak w 7 rocz. śm., Zenon Ziernicki;
18.00 + Krzysztof Kozioł - od syna Damiana;
13.09.2017 – Środa;
7.00 + Józefa Szpak - od wnuczki Reni z mężem i Krystianem;
7.30 + Małgorzata Skorek - od kuzynki Jolanty Krawczyk z rodz.
17.00 + Józef Zamorski - od wnuczki Barbary z Przemysławem;
17.30 Nabożeństwo Fatimskie - część I
18.00 +Wiesława Pompa - od siostry Anny z rodz.;
18.30 Nabożeństwo Fatimskie - część II
14.09.2017 – Czwartek - Święto Podwyższenia Krzyża Świętego;
7.00 + Lucjan Okularczyk - od Heleny Maślankiewicz z synem;
7.30 + Wiesław Radosz - od kuzynki Krystyny z rodz.;
17.00 + Alina, Zenobiusz, Józefa, Feliks Macherzyńscy, Stanisława, Stanisław Gil;
18.00 + Stanisława w rocz. śm., Stanisław Misiak.