Intencje mszalne: 8-14.03.2024
- Szczegóły
- Opublikowano: czwartek, 07, marzec 2024 16:48
- Leszek Cielebąk
08.03.2024 – Piątek;
7.00 + Bożena Dudek - od siostrzenic Uli i Emilki;
17.00 1) - W intencji kobiet;
2) + Wacław Sokół - od Jana Sokół;
18.00 - NOWENNA ZA ZMARŁYCH:
+ Fundatorzy i ofiarodawcy naszej parafian;
+ Tadeusz Ptasiński - od Dominika z żoną;
+ Włodzimierz Tomzik - od Stanisława Maszczyka z rodz.;
+ Józefa Surma - od właścicieli i pracowników firmy KRISBUT z Myszkowa;
+ Damian Tomzik - od Ewy z Mirosławem z rodz.;
+ Przemysław Pilis - od Agnieszki Kowackiej i Anny Pompa z rodzinami;
+ Józef Dudek - od Henryki Halabowskiej z rodz.;
+ Władysława Pieprzowska – od koleżanek Małgosi z klubu dziecięcego;
+ Piotr Trynda - od Patryka i Martyny Hamerla
+ Katarzyna Samek - od wychowanków z rocznika 1987 - 1992;
+ Marlena Bednarska - Panasiuk - od Jolanty i Lucjana Koral;
+ Stanisław Nowakowski - od kuzynki Stanisławy z rodz.;
+ Wacław Kot - od Bożeny i Kazimierza Halabowskich z rodz.
+ Aleksandra Janusiewicz - od Mai i Jacka;
+ Grażyna Sosnowska - od Joanny Rupik;
+ Henryka Gołuchowska - od rodziny Noszczyków i Danielów;
+ Józefa Skalec - od sąsiadów Nocoń;
+ Anastazja Skrobacz - od chrześnicy Teresy z rodz.;
+ Zofia Dutkiewicz - od Zofii i Romana Klimas;
+ Dariusz Zemanek - od sąsiadów Witczyk;
+ Grzegorz Cielemecki - od rodziny Karoń i Kowynia;
+ Zenon Gradzik w 24 r. śm. - od żony Janiny z córkami;
+ Kazimiera, Henryk Kot, Teresa Baran, Iwona Woroniecka;
09.03.2024 – Sobota;
7.00 + Kazimiera Urbańczyk - od Wiesławy Kowalskiej z rodz.;
17.00 + Kazimiera Fiutek - od rodziny Szczepańskich;
18.00 - NOWENNA DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA:
*) Fundatorzy i ofiarodawcy parafii:
*) O Boże błogosławieństwo i uzdrowienie dla Jolanty;
10.03.2024 – IV Niedziela Wielkiego Postu;
W OKRESIE WIELKIEGO POSTU NIE MA NABOŻEŃSTWA GODZINEK;
8.00 + Janina w 15 r. śm., Jan, ks. Stanisław Iłczyk;
10.00 + Helena Łapajska w 5 r. śm. - od córki Małgorzaty;
11.30 – Za Parafian;
16.30 - GORZKIE ŻALE;
17.00 + Jan Nocoń w 3 r. śm.;
11.03.2024 – Poniedziałek;
7.00 + Janusz Erbel - od żony z córkami;
17.00 + Anna Zawadzka - od Aleksandry Kołodziejczyk i Artura Płaczek;
18.00 1) + Helena Pompa - od Stanisława Pikuły z rodz.;
2) + Marian Grucela - od Elżbiety i Ryszarda Kaczmarczyków;
12.03.2024 – Wtorek;
7.00 + Waldemar Polak - od syna Radosława z dziećmi;
17.00 1) + Kazimiera Urbańczyk - od Wandy Rudnickiej z rodz.;
2) - rezerwacja;
18.00 + Wacław Sokół - od Haliny Jędrycha;
13.03.2024 – Środa;
7.00 + Kazimiera Fiutek - od Stanisława Piotrowskiego z rodz.;
17.00 1) + Dariusz Pietrakowski - od sąsiadek Anity, Edyty i Marty;
2) + Bożena Dudek - od siostrzeńców Krzysztofa i Pawła z Kwidzyna;
18.00 - NOWENNA KU CZCI ŚWIĘTEGO JÓZEFA:
+ Tadeusz Ptasiński - od Pauliny Jaskóła z rodz.;
+ Józefa Surma - od Ryszardy Kwiatkowskiej z rodz.;
+ Damian Tomzik - od Heleny Morawiec;
+ Przemysław Pilis - od rodziny Lech z Zawady;
+ Józef Dudek - od Teresy i Andrzeja Kwiecień z rodz.;
+ Władysława Pieprzowska – od rodziny Golik;
+ Piotr Trynda - od Tadeusza i Pauliny Gębków;
+ Katarzyna Samek - od uczniów kl. VII A z rodzicami i wychowawcą;
+ Marlena Bednarska-Panasiuk - od Barbary Bojanek;
+ Stanisław Nowakowski - od Marianny Bednarskiej;
+ Wacław Kot - od Grzegorza i Iwony z rodz.;
+ Aleksandra Janusiewicz - od Natalii i Zbigniewa Mróz;
+ Henryka Gołuchowska - od sąsiadów Wandy i Jerzego Nowak;
+ Grażyna Sosnowska - od Krzysztofa i Agnieszki Klimas z synami;
+ Józefa Skalec - od sąsiadów Komorowskich;
+ Anastazja Skrobacz - od Agnieszki i Andrzeja Krulik;
+ Zofia Dutkiewicz - od Bożeny i Zygmunta Motyl z dziećmi;
+ Dariusz Zemanek - od sąsiadów Włochowicz;
+ Grzegorz Cielemecki - od Marianny Bednarskiej;
+ Bożena Opałka - od koleżanki Teresy;
14.03.2024 – Czwartek;
7.00 + Anna Marzec - od Kasi i Darka Banaś z rodz.;
17.00 1) + Tadeusz Ptasiński - od Małgorzaty Ptaszek;
2) + Władysław Kozioł - od synowej Marioli;
18.00 + Lidia Nowakowska - od wnuka Łukasza z rodz.;