Wiadomości Duszpasterskie: 21.02.2021

1. W tym tygodniu kościół w liturgii wspomina:

- w poniedziałek - 22.02 - Święto Katedry św. Piotra Apostoła;

 

2. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: o godz. 16.15 dla dzieci(zapraszamy szczególnie uczniów klasy 3 SP, prosimy starszych o przychodzenie na drogę krzyżową dla dorosłych) i o 17.30 dla dorosłych, a w niedzielę nabożeństwa Gorzkich Żali o godz. 16.30 z kazaniem pasyjnym. Za uczestnictwo  w powyższych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

 

3. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na comiesięczne czuwanie w kaplicy w czwartek, oraz na mszę św. w intencji naszej Ojczyzny w niedzielę o godz. 17.00.

 

4. W piątek na godz. 19.00 zapraszamy uczniów z klasy 2 Szkoły Średniej, którzy oczekują na przesunięte bierzmowanie, na drogę krzyżową dla młodzieży i krótkie spotkanie. Młodzież z innych klas również na  tę drogę krzyżową  zapraszamy.

 

5. Bóg zapłać za ofiary na tacę inwestycyjną, na kościół: 2 rodz. - 400 zł;

 

6. W minionym tygodniu zmarła: +Magdalena Grzybek, l. 56 - pogrzeb jutro o godz. 13.00; + Witold Nowakowski, l. 77 - pogrzeb we wtorek o godz. 13.00;

 

7. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego „Niedziela”, życzymy błogosławionego tygodnia.

 

Dodatkowe informacje