Wiadomości Duszpasterskie - 08.01.2017

- W Liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada:

- Dzień dzisiejszy kończy Liturgiczny Okres Bożego Narodzenia, a rozpoczyna się
      w Liturgii Kościoła tzw. Okres Zwykły, który będzie trwać aż do kolejnego Adwentu,
      przeplatany innymi wielkimi wydarzeniami Dzieła Zbawienia świata.

- Dzisiaj w ramach corocznego koncertu kolęd:
      na Mszy św. o:
         g. 8.00 - będą śpiewać na Chwałę Bożą : „OSTROWIOLINKI „

g. 10.00 – „Przedstawienie Bożonarodzeniowe” prezentowane przez młodzież naszego

g. 11.30 – Zespół „ISKRA”  ze Szk. Podst. w Żarkach

g.17.00 – Chór Męski

Za tydzień:
          o g. 9.30 - nasza „Schola” parafialna,

o g. 11.30 - Chór Mieszany

- Porządek kolędy - wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu jest wywieszony na drzwiach wyjściowych, w gablocie oraz na stronie internetowej.

- Składającym swoje osobiste ofiary na potrzeby Kościoła, bardzo serdecznie dziękujemy.

- Przy wyjściu możemy nabyć nowy nr. Tygodnika „Niedziela”.

- Jeszcze raz informujemy wszystkich zainteresowanych Sakramentem Chrztu swoich dzieci, że katecheza przed chrztem, dla rodziców i chrzestnych – w danym miesiącu, będzie miała miejsce zawsze w I środę m-ca o g. 19.00 w kancelarii parafialnej. Dlatego chrzest zgłaszamy co najmniej miesiąc wcześniej.

- Wszystkich członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, zapraszamy na krótkie organizacyjne spotkanie jutro o g. 18.30 w sali parafialnej.

- Choć jeszcze o tym przypomnimy, to już dzisiaj bardzo serdecznie zapraszamy na takie roboczo-organizacyjne spotkanie, wybrane spośród rodziców dzieci klas III, tzw. dwójki klasowe.  Spotkanie z tymi rodzicami – czyli przedstawicielami poszczególnych klas, będzie: w pierwszą niedzielę przyszłego m-ca, tzn. 5.II –  po Mszy św. o g. 10.00.