Wiadomości Duszpasterskie - 24.09.2017

W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przypada:

- w poniedziałek- wspomnienie Bł Władysława z Gielniowa, Prezbitera;

- w środę – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, Prezbitera;


- czwartek- wspomnienie św. Wacława, Męczennika. Jest to zarazem dzień imienin naszego Ks. Abpa Metropolity Częstochowskiego, Wacława Depo.

- w piątek -  Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Jest to także dzień imienin naszego ks. Wikariusza Michała; Łącząc się ze składającymi solenizantom – życzenia, wspierajmy ich naszą modlitwą.

- w sobotę – wspomnienie św. Hieronima, Prezbitera i Doktora Kościoła;

- Za złożone osobiste ofiary na kościół z serca dziękujemy.
 

- Dzisiaj po Mszy o g. 11.30 spotkanie w sali parafialnej z rodzicami naszej młodzieży mającej w tym roku przystąpić do S. Bierzmowania.

- Od następnej niedzieli z poparciem Konferencji Episkopatu Polski, będziemy mogli złożyć podpis na wyłożonych listach lub też zabrać je w swoje środowiska i tam zbierać podpisy, pod obywatelskim projektem w obronie życia pod hasłem „Zatrzymaj Aborcję”. O szczegółach powiemy jeszcze w następną niedzielę, jak również o liście kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

-Przy wyjściu do nabycia Tygodnik „Niedziela”.

Dodatkowe informacje