Wiadomości Duszpasterskie - 05.11.2017

W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przypada:

-  w czwartek – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

- w piątek – wspomnienie: św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła

- W sobotę – wspomnienie św. Marcina z Tours, Biskupa.

- Sobota – 11.XI.- jest także Narodowym Świętem Niepodległości. Msze św. w sobotę będą jak co roku o g. 8.00,  10.00 i  17.00.  Po Mszy św. o g. 10.00, która będzie odprawiana w intencji Ojczyzny, tradycyjne przejście pod Krzyż przy cmentarzu grzebalnym.

- Wspólnota Przymierza Rodzin Mamre zaprasza jutro po ostatniej Mszy św. czyli ok. 18.30, na adorację w Kaplicy Najświętszego Sakramentu.

- Wszystkim składającym swoje osobiste ofiary na kościół, z serca dziękujemy.

- Wszystkim solenizantom tego m-ca składamy najlepsze życzenia wraz z darem modlitwy.

- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myszkowie organizuje kampanię informacyjną dotyczącą rodzicielstwa zastępczego po hasłem:  „W kolejce po miłość”, która ma na celu pozyskanie kandydatów na rodziców zastępczych.  Szczegółowe informacje wraz z plakatem są wywieszone w gablocie parafialnej.

- W ubiegłym miesiącu odeszli do wieczności:  Roman Jaros, Mirosław Bubel, Krystyna Ochocka, Ryszard Cuglewski.  Jeszcze raz polecając ich Bożemu Miłosierdziu, módlmy się: „Wieczny odpoczynek…”