wiadomości duszpasterskie:12.11.2017

W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przypada:

-  w poniedziałek – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka
 i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski

- w piątek – wspomnienie: św. Elżbiety Węgierskiej, Zakonnicy

- W sobotę – wspomnienie Bł  Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy

- W piątek - po Mszy św. o g. 17.00, nabożeństwo do Bożego z racji III piątku
miesiąca

- Wszystkim składającym swoje osobiste ofiary na kościół, z serca dziękujemy.
Dzisiejsza taca jest przeznaczona na utrzymanie WSD w Częstochowie

- Pan organista w tym tygodniu będzie roznosił poświęcone ołatki na stół wigilijny. Rozpocznie od Jaroszowa w najbliższą środę od g. ok. 12.00.
Jak co roku, składane przy tej okazji ofiary przeznaczone są na trwające prace remontowo-gospodarcze, a dokładnie na odnowienie ołtarza św. Anny, który jeśli nie wydarzy się coś nieprzewidzianego, będzie złożony przed Świętami Bożego Narodzenia

- W najbliższą sobotę spotkanie kandydatów do S. Bierzmowania. Na g. 12.00 przychodzą do sali: II klasa gimnazjum i VII klasa szk. podstawowej

- Specjalistyczna firma będzie zbierać zbędny w naszych domach sprzęt, który mówiąc ogólnie da się podłączyć do prądu. Zbiórka będzie przy kościele parafialnym: 27.XI. tj. poniedziałek ok. g.13.00.  Sprzęt należy dostarczyć na plac kościelny, na wyznaczonym miejscu (wjazd bramą od ul Piłsudskiego)