Wiadomości Duszpasterskie: 14.01.2018

W Liturgii Kościoła w tym tygodniu:

- Dzisiaj przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy
 – W środę wspomnienie św. Antoniego, Opata.
 Jest to zarazem XXI Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce.
– W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który potrwa do 25 stycznia.
 – W piątek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa, a z racji trzeciego piątku miesiąca, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
- Przypominamy, że w ramach koncertu  kolęd, w dniu dzisiejszym w czasie Mszy św. o g. 8.00 – towarzyszy nam Zespół „Wiolinki”, na Sumie o g. 11.30 – Chór Męski, a podczas Mszy św. o g. 17.00 – Zespół „Lira”.
Natomiast w następną niedzielę zaraz po Mszy św. o g. 10.00 wystąpi rodzina pana Joszko Brody, która aktualnie przebywa na terenie naszej parafii. Na Mszy św.
 o g. 11.30 towarzyszyć nam będzie Chór Mieszany, a przed i w czasie ostatniej Mszy św. o g. 17.00 – Dziecięcy Zespół „Iskra”.
Kolejne zespoły zaprezentują się w niedzielę 28 stycznia.

- Przy wyjściu do nabycia Tygodnik „Niedziela” oraz jeszcze jest kilka egzemplarzy nowego nr. „Tęczy” dla dzieci. Każda z pozycji w cenie 5 zł.

- Wszystkim składającym swoje osobiste ofiary z serca dziękujemy.

- Program wizyty duszpasterskiej na ten tydzień przedstawia się następująco….
Jak zwykle jest wywieszony przy drzwiach wyjściowych, w gablocie parafialnej i na stronie internetowe parafii.