Ogłoszenia Duszpasterskie - 08.07.2018

1. Dziś w Klasztorze Ojców Paulinów w Leśniowie na sumie odpustowej kończy się czas nowenny ku czci Patronki Rodzin.

2. W tym tygodniu Kościół wspomina:

- w środę 11 lipca - Święto Św. Benedykta, patrona Europy. W tym dniu zapraszamy na nabożeństwo za Ojczyznę po Mszy św. o godz. 17.00;

- w czwartek 12 lipca - Wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, Biskupa i  Męczennika;

- w piątek 13 lipca - Wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; W tym dniu zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie - początek o godz. 17.30;

3.  Jutro na godz. 9.00 zapraszamy chętnych Panów do pomocy przy sprzątaniu piwnic pod plebanią.

4. Również jutro po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie Rady Parafialnej i Akcji Katolickiej.

5. Zachęcamy do nabycia Tygodnika „Niedziela”, a w nim ciekawy artykuł „Historia i Pokolenia”.

6. Zapraszamy do modlitw o urodzaje.

7. Modlimy się za dzieci i młodzież przebywającą na wakacjach.

8. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Zbigniew Sakowski. „Wieczny odpoczynek ….”.