Ogłoszenie Duszpasterskie - 15.07.2018

1. W tym tygodniu Kościół wspomina:

- w poniedziałek 16 lipca - Wspomnienie NMP z Góry Karmel;

- w piątek 20 lipca - z racji III piątku miesiąca, po mszy św. o godz. 17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

2.Członkowie Radia Maryja zapraszają w najbliższy czwartek na modlitewne czuwanie w kaplicy adoracji i w niedzielę o 16.30 na różaniec.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą tacę z przeznaczeniem na inwestycje parafialne. Na mszy św. nowennowej w sobotę modlimy się za wszystkich ofiarodawców.

4. Na spotkaniu Rady Parafialnej i Akcji Katolickiej ustalono, iż tegoroczna Piesza Pielgrzymka z Żarek na Jasną Górę wyruszy 18 sierpnia. W 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości w duchu wdzięczności zachęcamy do licznego pielgrzymowania. Zapisy w zakrystii bądź w godzinach kancelaryjnych. Przy zapisie opłata 10 zł.

5. Jest kalendarz mszalny na rok 2019, można zamawiać intencje.

6. Za tydzień w niedzielę po każdej mszy św. odbędzie się tradycyjne poświęcenie pojazdów.

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać panom i młodzieży za pomoc przy sprzątaniu piwnic oraz za wypranie dekoracji eucharystycznej.

8. Zachęcamy do nabycia Tygodnika „Niedziela”, w nim artykuł „Tajemnice Watykanu”. Dla dzieci „Tęcza”.

9. W ubiegłym tygodniu zmarli +Marianna Kubis, + Waldemar Poznański, + Roman Kleszczewski, +Tomasz Jaraczewski, + Elżbieta Garncarz, + Marian Mazanek „Wieczny odpoczynek ….”.