Ogłoszenia Duszpasterskie: 30.09.2018

1. W tym tygodniu Kościół wspomina:

- w poniedziałek - 01.10 - Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus;

- we wtorek - 02.10 - Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów;

- w czwartek - 04.10 - Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;

- w piątek - 05.10 - Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej;

2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, szczególna modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne, po mszy św. o godz. 17.00 nowenna do św. Judy Tadeusza, I piątek miesiąca, po południu okazja do spowiedzi i komunii św.: w Jaroszowie o 14.30, w kościele parafialnym od godz. 16.00. Do chorych wyjątkowo udamy się dzień wcześniej w czwartek, również od godz. 9.00, I sobota miesiąca dzień szczególnej czci Matki Bożej.

3. W poniedziałek zaczyna się miesiąc październik a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. Dla dorosłych różaniec w tygodniu po mszy św. o godz. 17.00, w niedziele o godz. 16.30. Dla dzieci różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 16.15. Jutro dzieci na pierwszym nabożeństwie otrzymają albumy, potwierdzające ich obecność.

4. W poniedziałek po mszy św. o godz. 18.00, Wspólnota Przymierza Rodzin „Mamre” zaprasza na adoracje do kaplicy.

5. Za tydzień w niedzielę 7 października we wspomnienie NMP Różańcowej na mszy św. o godz. 10.00 poświęcimy różańce komunijne dla uczniów klasy 3 i zostaną im wręczone. Obecność obowiązkowa.

6. Również za tydzień o 16.30 różaniec, zmiana tajemnic różańcowych dla Kół Żywego Różańca a na mszy modlimy się w ich intencji.

7. Bóg zapłać za złożone ofiary. W minionym tygodniu swój dar serca złożyła jedna osoba - 100 zł.

8. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

9. Wszystkim drogim parafianom i szanownym gościom życzymy Błogosławionego tygodnia.