Ogłoszenia Duszpasterskie: 25.11.2018

1. W tym tygodniu Kościół wspomina:

- w piątek - 30.11 - Święto św. Andrzeja, Apostoła;

2. Dzisiejsza Uroczystość to święto patronalne Akcji Katolickiej, modlimy się w ich intencji. Zapraszam na spotkanie modlitewne dziś przed mszą św. o godz. 16.30, odprawimy nabożeństwo ku czci Chrystusa Króla Wszechświata.

3. W piątek rocznica męczeńskiej śmierci w Dachau bł. Ludwika Rocha Gietyngiera.

4. W sobotę 1 grudnia kończymy rok liturgiczny, a zarazem pierwsza sobota miesiąca, dzień poświęcony Matce Bożej, od niedzieli rozpoczynamy Adwent.

5. Bóg zapłać za złożone ofiary składane przy rozprowadzaniu opłatków. W tym tygodniu pan organista chodzi według ustalonego porządku.

6. Bóg zapłać za ofiary kościół, w minionym tygodniu swój dar serca złożyła jedna rodzina - 100 zł.

7. Ze względu na duże zainteresowanie pielgrzymką do Włoch, zabrakło już miejsc, ale nadal przyjmujemy chętnych, których wpisujemy na listę rezerwowych.

8. W przyszłą sobotę od godz. 9.00 na hali przy naszym gimnazjum, odbędą się rozgrywki ministrantów w piłkę halową, zapraszamy do kibicowania.

9. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego „Niedziela”,  miesięcznik „Tęcza” dla dzieci, oraz do nabycia kalendarzy na rok 2019.

10. Zmarli: + Marek Ślęzak, l. 66; + Anatoliusz Kaczmarzyk, l. 81;

11. Wszystkim drogim parafianom i szanownym gościom życzymy Błogosławionego tygodnia.