Ogłoszenia Duszpasterskie: 16.12.2018

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

2. Od jutra aż do  24.12 dni adwentowe przeznaczone są na bezpośrednie przygotowanie do Uroczystości Narodzenia Pańskiego.

3. Rozpoczęliśmy święty czas rekolekcji. Zachęcamy do licznego udziału. We wtorek 18.12 odwiedziny chorych od godz. 10.00. Możemy zgłaszać nazwiska tych, do których chcielibyśmy  zaprosić kapłana.

4. Ministranci rozprowadzają dziś sianko pod stół wigilijny, zebrane fundusze są na ich cele.

5. W piątek przypada III piątek miesiąca, po mszy św. o godz. 17.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

6. Za tydzień w 4 niedzielę adwentu po mszy św. o godz. 10.00 pragniemy wraz

z dziećmi udekorować choinki przy krzyżu misyjnym, prosimy dzieci o wykonanie ozdób, które zawisną na naszych choinkach.

7. Zachęcamy do nabycia świec Caritas, Wspierając Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świece duże - 12 zł, małe 6 zł.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę inwestycyjną, w minionym tygodniu swój dar serca złożyły 3 rodziny - 1150 zł.

9. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego „Niedziela”, , oraz do nabycia kalendarzy na rok 2019.

10. Życzymy błogosławionego tygodnia.