Ogłoszenia Duszpasterskie: 30.12.2018

1. Dziś w Kościele proponuje się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz błogosławieństwo małżonków, które dokonamy na Mszy Św. o godz. 11.30.

 

2. Jutro zakończenie  roku kalendarzowego 2018. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie dziękczynno - błagalnym po Mszy Św. o godz. 17.00 oraz odśpiewamy Te Deum.

 

3. We wtorek 1 stycznia początek nowego roku 2019. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi to jednocześnie Światowy Dzień Modlitw o pokój. Tego dnia na każdej Mszy św. Ks. Proboszcz dokona sprawozdania duszpastersko - ekonomicznego  za miniony 2018 rok.

 

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 16.00. Odwiedziny u chorych odwołane.

 

5. W przyszłą niedzielę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Zapraszamy do wzięcia udziału we Mszy Św. o godz. 11.30, a po niej Orszak Trzech Króli, który uda się ulicami: Piłsudskiego i Kościuszki do pomnika Bł. Ks. Gietyngiera. Przypominamy o przyniesieniu na Eucharystię kadzidła i kredy do poświęcenia, można je również nabyć w kościele, oraz będzie poświęcona woda z Trzech Króli.

 

6. Bóg zapłać za ofiary na kościół, złożyły dwie rodziny - 600 zł.  

 

7. W minionym tygodniu zmarli: + Adam Nowak l. 58, + Stanisław Nowakowski l.68, + Stanisława Liwoch l.99.

 

8. Życzymy błogosławionego tygodnia.

Dodatkowe informacje