Wiadomości Duszpasterskie: 06.01.2018

1. Dziś na każdej mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy oraz wody kolędowej. Jest to dzień modlitw o rozwój Dzieła św. Piotra Apostoła. Taca na krajowy Fundusz Misyjny. Również dziś przypada 25 rocznica święceń biskupich, biskupa seniora Antoniego Długosza - modlimy się w Jego intencji.

2. Po mszy św. o 12.30 sprzed kościoła wyruszy Orszak Trzech Króli, zachęcamy do licznego udziału.

3. Dziś przed mszą św. wieczorną o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic dla Kół Żywego Różańca. Intencja - o Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin na 2019 rok.

4. W najbliższy poniedziałek Wspólnota Przymierza Rodzin Mamre zaprasza na adorację do kaplicy po mszy św. o godz. 18.00.

5. W najbliższy wtorek po mszy św. o godz. 18.00 zaprasza na modlitwę do kaplicy adoracji Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa.

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, z tej racji zapraszamy wszystkie rodziny, w których odbył się sakrament chrztu św. w 2018 roku. Na mszę św. na godz. 11.30 w waszej intencji.

7. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klasy 3 na salce parafialnej, w ramach przygotowania do I Komunii Świętej.

8. W minionym tygodniu zmarli: + Eugeniusz Napora, l. 79

9. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

10. Porządek wizyty duszpasterskiej

11. Życzymy błogosławionego tygodnia.