Wiadomości Duszpasterskie: 10.03.2019

1. Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu, w piątki Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: o godz. 16.15 dla dzieci i o 17.30 dla dorosłych, a w niedzielę nabożeństwa Gorzkich Żali o godz. 16.30 z kazaniem pasyjnym. Za uczestnictwo  w powyższych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny

2. W środę 13 marca przypada 6 rocznica wyboru Ojca św. Franciszka na Stolicę Piotrową. W tym dniu modlimy się w Jego intencji, a po mszy św. o godz. 17.00 odśpiewamy hymn „Ciebie Boga wysławiamy”.

3. W piątek przypada III piątek miesiąca. Po mszy św. o godz. 17.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i koronka.

4. W czasie Wielkiego Postu zachęcamy do praktykowania Jałmużny wielkopostnej. Pod chórem znajdują się skarbonki, zbierane przez cały okres postu ofiary złożymy na ołtarzu bocznym w Niedzielę Palmową

5. W sobotę o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie do bierzmowania uczniów z klasy 7.

6. W niedzielę po mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie rodziców dzieciz klasy 3 w ramach przygotowania do I Komunii Świętej.

7. Bóg zapłać za ofiary na kościół. W minionym tygodniu swój dar serca złożyła jedna rodzina - 100 zł.

8. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela i Tęcza.

9. Życzymy błogosławionego tygodnia.