Wiadomości Duszpasterskie: 22.04.2019

1. Osiem początkowych dni okresu wielkanocnego stanowi oktawę Wielkanocy i obchodzi się je jako Uroczystości Pańskie, stąd też najbliższy piątek, tj. 26 kwietnia nie przyjmuje postu.

2. W najbliższą niedzielę 28 kwietnia obchodzimy Święto Bożego Miłosierdzia. To święto patronalne Caritas. Odpust w parafii Jaworznik. W tym dniu zapraszamy na godz. 15.00 do kościoła na Godzinę Miłosierdzia.

3. We wtorek od godz. 17.00 odbędą się przymiarki strojów komunijnych dla uczniów z klasy 3.

4. W środę na salce parafialnej o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie osób które udają się na pielgrzymkę do Włoch. Przypominamy o wpłacie raty - 750 zł.

5. Bóg zapłać za ofiary na Kościół w tacy inwestycyjnej i osobiście złożyły trzy rodziny 400 zł. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary przeznaczone na katolickie uczelnie: KUL i UJPII.

6. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela.

7. Zmarła: Arleta Kołodziejczyk, l.39, jutro pogrzeb o godz. 14.00

8. Błogosławionego Tygodnia.