Wiadomości Duszpasterskie: 12.05.2019

1. W tym tygodniu kościół wspomina:

- we wtorek - 14.05-Święto Świętego Macieja, Apostoła;

- w czwartek - 16.05 - Święto Świętego Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika, Patrona Polski;

2. Dzisiejsza niedziela to Światowy Dzień Modlitw o powołania - Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

3. Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30, w niedzielę o 16.30.

4. Jutro 13 dzień miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Po mszy św. o godz. 17.30 różaniec, następnie msza św. o godz. 18.00 a po niej Litania i procesja z Figurą Matki Bożej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. W piątek przypada III piątek miesiąca. Po mszy św. o godz. 17.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i litania do Matki Bożej.

6. W środę 15 maja o godz. 17.00 w salce parafialnej odbędzie się odbiór strojów komunijnych dla uczniów z klasy 3, natomiast w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy rodziców na spotkanie organizacyjne przed I Komunia świętą.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół: 3 rodziny - 300 zł.

8.  W minionym tygodniu zmarła: +Teresa Leks, l. 71;

9. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela.

10. Błogosławionego Tygodnia.