Wiadomości Duszpasterskie: 20.10.2019

1. W tym tygodniu kościół w liturgii wspomina: we wtorek - 22.10 - Wspomnienie św. Jana Pawła II, Papieża;

2. Dziś przypada Światowy Dzień Misyjny  i początek Tygodnia Misyjnego. Zachęcamy do modlitwy w intencji misji. Dziś odbywa się także liczenie wiernych w kościele w Polsce.

3. Za tydzień w niedzielę nasza parafia będzie obchodzić Odpust ku czci św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Suma odpustowa o godz. 12.00. Zapraszamy całą społeczność parafialną, asystę parafialną, Koła Żywego Różańca, Orkiestrę, OSP, Lektorów, Ministrantów, wszelkiego rodzaju wspólnoty parafialne. Niech to będzie nasze piękne świadectwo wiary.

4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i tradycyjnie zamawiane wypominki za zmarłych. Zachęcamy do tej formy modlitwy za naszych drogich zmarłych, można zamawiać wypominki jednorazowe wyczytywane 01 listopada na cmentarzu, oktawalne, półroczne i roczne. Prosimy o pisanie imion i nazwisk w mianowniku, przyjmujemy na wypominki w godzinach kancelaryjnych a także po każdej mszy św. Kartki wyłożone są na stoliku.

5. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o 17.30, w niedzielę o 16.30.

6. W przyszłą niedzielę następuje zmiana czasu z letniego na zimowy, przesuwamy wskazówki zegara do tyłu z 3.00 na 2.00

7. Bóg zapłać za ofiary na kościół: złożyła 1 rodzina - 500 zł, nowożeńcy - 500 zł.

Bóg zapłać za ofiary na tacę inwestycyjną.

8. W minionym tygodniu zmarł śp. Czesław Czernecki. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ..

9. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego „ Niedziela”.

10. Życzymy Błogosławionego tygodnia.