Wiadomości Duszpasterskie: 05.01.2020

1. W tym tygodniu kościół w liturgii wspomina:

- w poniedziałek - 06.01 - Uroczystość Objawienia Pańskiego;

2. Dziś o godz. 16.30 zmiana tajemnicy Różańca Świętego. Modlić się będziemy o Boże błogosławieństwo na 2020 rok dla całej naszej parafii.

3. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek mszy św. niedzielny. Na każdej mszy św. poświęcenie kadzidła, kredy i wody. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 11.30 a po niej wyruszy Orszak Trzech Króli pod pomnik bł. Ks. Ludwika Rocha Gietyngiera. Zapraszamy do licznego udziału, zapraszamy szczególnie dzieci, zachęcając do przebierania się w barwne stroje, najciekawsze stroje będą nagrodzone. W poniedziałek przypada również rocznica święceń biskupich Biskupa seniora Antoniego Długosza, ogarniamy Jego osobę naszą modlitwą.

4. W środę po mszy św. wieczornej opłatek w sali parafialnej dla  Akcji Katolickiej i Rady Parafialnej, serdecznie zapraszamy.

5. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego, za sumie o 11.30 zapraszamy Rodziców dzieci, rodziców chrzestnych, które były ochrzczone w 2019 roku, będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo dla nich.

6. Bóg zapłać za ofiary na kościół;

7. W miesiącu styczniu ze względu na trwającą wizytę duszpasterską msze św. w tygodniu rano o godz. 7.00 i popołudniu o godz. 18.00. Przez cały miesiąc nie ma mszy św. o godz. 17.00.

8. Ministranci rozprowadzają zestawy na Trzech Króli - cena 3 zł.

9. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego „ Niedziela”. Dodatek - modlitewnik, cena 6 zł.

10. Wizyta duszpasterska to czas spotkania duszpasterzy z rodzinami i rozmowa. Porządek wizyty duszpasterskiej znajduje się w gablocie, na stronie internetowej parafii.

11.  Życzymy błogosławionego tygodnia.