Już po raz siódmy z inicjatywy dyrektor Przedszkola Nr 5 w Tychach pani Beaty Czerwińskiej oraz tyskiego MOSiR-u odbył się Międzyprzedszkolny Turniej Hokejowy Przedszkolaków. 5 marca na Stadionie Zimowym w Tychach spotkało się pięć drużyn. Byli to zawodnicy z Przedszkola nr 8, Niepublicznego Przedszkola „Jedynka”, Niepublicznego Przedszkola Kubusia Puchatka, Niepublicznego Przedszkola SportArt oraz Przedszkola nr 5.

Wspaniałym, pełnym werwy, małym hokeistom kibicowali rodzice, dziadkowie, koledzy z przedszkoli oraz sympatycy hokeja. Wśród zaproszonych gości znaleźli się wiceprezydent miasta Tychy pan Maciej Gramatyka, który dokonał uroczystego otwarcia turnieju, pani Grażyna Nawrocka – wizytator Śląskiego Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz pani Anna Chorąży – inspektor Miejskiego Centrum Oświaty w Tychach. Dzięki zaangażowaniu licznej grupy miłośników hokeja, trenerów, sponsora – DANONE spółki z o. o. z fabryką w Bieruniu, MOSiR Tychy oraz dyrektor Przedszkola nr 5 w Tychach turniej przebiegał w radosnej, sportowej atmosferze, a zakończył się wręczeniem medali i nagród wszystkim uczestnikom.

Na podium stanęli:
Niepubliczne Przedszkole Sport Art (I – miejsce),
Niepubliczne Przedszkole Kubusia Puchatka (II – miejsce )
oraz gospodarze imprezy Przedszkole Nr 5 (III – miejsce).

Rozegrane mecze były niewątpliwie przedsmakiem turnieju międzynarodowego, który planuje nasze przedszkole, a który już wzbudza wiele emocji i zainteresowanie wielu drużyn przedszkolnych.

 

turniej turniej turniej turniej turniej
turniej turniej turniej turniej turniej
turniej turniej turniej turniej turniej
turniej turniej turniej turniej turniej
turniej turniej turniej turniej turniej
turniej turniej turniej turniej turniej
turniej turniej turniej turniej turniej
turniej turniej turniej turniej turniej
turniej turniej turniej turniej turniej
turniej turniej turniej turniej turniej