Intencje mszalne: 3 - 9.03.2023
- Szczegóły
- Opublikowano: piątek, 03, marzec 2023 08:44
- Leszek Cielebąk
03.03.2023 – Piątek;
7.00 + Maria Borkowska - od Marysi i Janka Halabowskich z rodziną;
17.00 1) + Paweł Stępień - od Piotra Krakowiaka z synami Leszkiem
i Sławomirem oraz Janiną;
2) + Edmund Ordon - od Renaty i Krzysztofa Morawiec;
18.00 - NOWENNA ZA ZMARŁYCH:
+ Fundatorzy i ofiarodawcy naszej parafii;
+ Bogdan Rasztabiga - od Renaty i Rafała Maligłówka z dziećmi;
+ Lidia Nowakowska - od Grażyny i Pawła Nowakowskich z rodziną;
+ Janusz Erbel - od rodziny Golik;
+ Anna Marzec - od wnuczki Ani z rodziną;
+ Zbigniew Biczak - od Marysi i Wojciecha Bliżyckich;
+ Dominika Kubis - od rodziny Biedroń;
+ Aleksander Leks - od Krzysztofa Torbusa z żoną;
+ Helena Kita - od Piotra Gruceli z rodziną;
+ Bogusława Kaszyńska - od mieszkańców z ul. Ogrodowej i Mokrej;
+ Marian Nowakowski - od Józefy Nocoń z rodziną;
+ Robert Bubel - od Kasi i Waldka;
+ Czesław Urbańczyk - od szwagierki Jolanty Leśniak z rodziną;
+ Alfreda Zamora - od Przemysława i Aleksandry Zamora z dziećmi;
+ Wiesława Noszczyk - od Jana Hajduka z rodziną;
+ Maria Kwiatkowska - od Teresy z synami;
+ Tadeusz Piwowarczyk - od Emila Stępień z żoną i córkami;
+ Irena Nowakowska vel Nocoń - od Domu Pogrzebowego „Lilia”;
+ Stanisław Halabowski - od wnuczki Danuty;
+ Henryk Kuchta - od koleżanek siostry Zofii;
+ Tadeusz Janusiewicz - od wnuczki Wiktorii;
+ Maria Mieszkowska - od prawnuczek;
+ Władysława Jaguś - od Domu Pogrzebowego „Lilia”;
+ Dariusz Rutka w 2 r. śm;
+ Mirosław Gacek;
+ Zenon Gradzik w 23 r. śm. - od żony z dziećmi;
+ Aneta Jóźwiak w 15 r. śm. - od kuzynki;
+ Ferdynand Bieniek - od chrześnicy;
+ Henryk Bieniek - od córki;
+ Wiesława Kwiecień - od synowej;
+ Romuald Kwiecień - od syna Adama;
+ Kazimierz Zarański;
+ Kazimierz - imieninowa i Apolonia Próban - od córki Joli.
04.03.2023 – Sobota, święto św. Kazimierza, Królewicza;
7.00 + Genowefa Kotyl w 2 rocznicę śmierci;
17.00 + Ireneusz Królik w 1 rocznicę śmierci - od mamy Zofii;
18.00 - NOWENNA DZIĘKCZYNNO - BŁAGALNA:
*) Fundatorzy i ofiarodawcy parafii;
*) O Boże błogosławieństwo dla Mariusza z racji 50 r. urodzin - od rodziny;
05.03.2023 - II Niedziela Wielkiego Postu;
8.00 + Antonina, Edmund, Jan Pink, zm. z rodz. Nowakowskich i Pinków;
10.00 + Danuta Panasiuk w 20 rocznicę śmierci;
11.30 - Za Parafian;
*) O Boże błogosławieństwo dla Lucjana z racji 80 r. urodzin - od żony i synów;
16.30 - Gorzkie Żale;
17.00 - Różańcowa;
06.03.2023 – Poniedziałek;
7.00 + Józef Bomba - od Kazimiery i Sławomira Fiutek z rodziną;
17.00 1) + Paweł Stępień - od rodz. Gołuchowskich i Maligłówka z Trzebniowa;
2) + Ireneusz Królik - od brata Krzysztofa z rodziną;
18.00 + Edmund Ordon w 1 r. śm. - od żony Heleny;
07.03.2023 – Wtorek;
7.00 + Monika Bubel - od mamy Bożeny i syna Alana;
17.00 1) + Maria Borkowska - od Nauczycieli i Pracowników SP w Jaworzniku;
2) + Jan Frukacz - od Małgorzaty i Jerzego Nieszporek;
18.00 + Wacław Czernecki w 1 r. śm. - od syna Adama z rodziną.
08.03.2023 – Środa;
7.00 + Marzena Rosikoń - od Sławomira i Andrzeja Pętaka z żoną;
17.00 1) + Ireneusz Królik - od sąsiadów z ul. Mokrej, Prostej i Ogrodowej;
2) + Aleksander Skorek - od rodziny Haładusów z Jaworznika;
18.00 - NOWENNA KU CZCI ŚW. JÓZEFA ZA ZMARŁYCH:
+ Bogdan Rasztabiga - od chrześnicy Beaty Cupiał z dziećmi;
+ Lidia Nowakowska - od sąsiadki Doroty Macherzyńskiej;
+ Janusz Erbel - od rodziny Kaźmierczaków;
+ Anna Marzec - od wnuczki Wiktorii;
+ Zbigniew Biczak - od Agnieszki i Mariusza Wójcik z dziećmi;
+ Dominika Kubis - od Barbary i Marka Chatys;
+ Aleksander Leks - od Bronisława Kielana;
+ Bogusława Kaszyńska - od mieszkańców z ul. Ogrodowej i Mokrej;
+ Marian Nowakowski - od Pracowników Powiatowego Inspektoriatu Weterynarii w Myszkowie;
+ Robert Bubel - od Kasi i Waldka z rodziną;
+ Czesław Urbańczyk - od rodziny Nowaków;
+ Alfreda Zamora - od Pauliny i Krzysztofa Wcisło z dziećmi;
+ Maria Kwiatkowska - od kolegi Jana;
+ Tadeusz Piwowarczyk - od Daniela Stępień z żoną i synem;
+ Irena Nowakowska vel Nocoń - od Joli i Pawła Nowakowskich z córką Żanetą;
+ Stanisław Halabowski - od wnuczki Agaty Wieczorek i Krzysztofa Barana;
+ Henryk Kuchta - od sąsiadki Doroty Macherzyńskiej;
+ Tadeusz Janusiewicz - od córki z rodziną;
+ Maria Mieszkowska - od siostry Hani z rodziną;
+ Władysława Jaguś - od kuzynki Anny Ochockiej z najbliższymi;
+ Apolonia Próban - od córki Joli;
09.03.2023 – Czwartek;
7.00 + Jarosław Labocha - od córki Sybilli z Kacperkiem;
17.00 1) + Edmund Ordon - od Teresy i Jana Kowackich z rodziną;
2) + Paweł Stępień - od Ewy Stawarz i rodziny Graboś z Zawiercia;
18.00 + Henryk Słota - od Ireny, Izy i Andrzeja Pilis.