Wiadomości Duszpasterskie: 01.01.2017

- W Liturgii Kościoła w tym tygodniu przypada:

- jutro: wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, Biskupów
      i Doktorów Kościoła

- we wtorek: wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus

- w piątek: Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek Mszy św. jak w niedzielę,
      nie będzie tylko Mszy św. o g. 15.30

- W następna niedzielę: 8 stycznia zapowiadany koncert kolęd.
      Na Mszy św. o:
         g. 8.00 będą śpiewać na Chwałę Bożą : „OSTROWIOLINKI „

g. 10.00 – "Przedstawienie Bożonarodzeniowe" przygotowane przez młodzież Gimnazjum

g. 11.30 – Zespół „ISKRA”  ze Szk. Podst. w Żarkach

g.17.00 – Chór Męski (i jeżeli się uda) na przemian z Orkiestrą

Za dwa tygodnie: 15 stycznia
          o g. 10.00 - nasza „Schola” parafialna,

o g. 11.30 - Chór Mieszany

- Jeszcze raz wszystkich naszych drogich parafian, członków poszczególnych grup parafialnych, orkiestry, OSP, dzieciątka przebrane za aniołków i pastuszków, młodzież – bardzo serdecznie zapraszamy w najbliższy piątek na Mszę św. o g. 11.30 i po niej do udziału w orszaku Trzech Króli.

- Porządek kolędy - wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu jest wywieszony na drzwiach wyjściowych, w gablocie oraz na stronie internetowej.

- Składającym swoje osobiste ofiary na potrzeby Kościoła, bardzo serdecznie dziękujemy.

Przypominamy również, że przez cały styczeń z racji kolędy, w tygodniu będą Msze św.: dwie rano i jedna po południu o g. 18.00.

- Wszystkich zainteresowanych Sakramentem Chrztu swoich dzieci informujemy, że katecheza przed chrztem, dla rodziców i chrzestnych – w danym miesiącu, będzie miała miejsce zawsze w I środę m-ca o g. 19.00 w kancelarii parafialne. Dlatego chrzest zgłaszamy co najmniej miesiąc wcześniej.

- W tym tygodniu przypada: I czwartek, i piątek i I sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi św. od g. 16.00.

Jak już przypominaliśmy, z racji kolędy nie będzie w piątek odwiedzin u chorych.