Wiadomości Duszpasterskie - 29.01.2017

- W Liturgii Kościoła w tym tygodniu:

we wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko, Prezbitera

w czwartek: 2.II – Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu
o g. 7.00, następne dwie z kazaniem: o g. 8.00 i 17.00 oraz ostatnia o g. 18.00. Na Mszach św. o g. 8.00 i 17.00 będzie poświęcenie przyniesionych świec. Także w tym dniu - o g. 18.00 - Msza św. w Jaroszowie.

- W tym tygodniu przypada: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek do południa odwiedziny u chorych, a po południu od g. 16.00 okazja do Spowiedzi i Komunii św. W sobotę nie będzie wieczornego Apelu Maryjnego.

- Tych rodziców uczniów klas III, którzy zostali wybrani do tzw. „dwójek klasowych” pomagających w przygotowaniu uroczystości pierwszokomunijnej, bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie w następną niedzielę po Mszy św. o g. 10.00.

- Od pierwszego lutego, w tygodniu będzie już odprawiana Msza św. o g. 17.00

- W najbliższą sobotę, po przerwie styczniowej, rozpoczynają się już spotkania młodzieży przygotowującej się do S. Bierzmowania. Przekażmy tę informację wszystkim zainteresowanym.

- Do nabycia nowy nr. Tygodnika „Niedziela”, w którym jest wiele ciekawych i wartościowych artykułów.

- Wszystkim solenizantom miesiąca lutego już teraz składamy najlepsze życzenia wraz z darem modlitwy.

- W kończącym się miesiącu styczniu oraz także w grudniu ub. roku (bo nie byli wyczytani) odeszli do wieczności: Wiesława Pompa, Krzysztof Wyporski, Bogusława Winkiel, Józef Zamorski, Marianna Skipirzepa, Waldemar Stodółkiewicz, Stefania Szymańska, Helena Bereza, Stanisława Skorek, Alfred Polak, Stanisław Gradzik, Stanisława Karoń. Jeszcze raz polecając ich Bożemu Miłosierdziu, módlmy się: „Wieczny odpoczynek”…