Wiadomości Duszpasterskie - 05.02.2017

- W Liturgii Kościoła w tym tygodniu:

we poniedziałek – wspomnienie: św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

w piątek – wspomnienie: św. Scholastyki, Dziewicy.

- W sobotę przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich którzy zechcą skorzystać, a chorym i starszym osobom, pomóżmy jak każdego roku
w dotarciu do kościoła. Spowiedź dla chętnych będzie od g. 16.30, pół g. później: Msza św., a po niej krótkie nabożeństwo z błogosławieństwem Lourdzkim.

- Przy stoliku pod chórem, do nabycia nowy numer Tygodnika „Niedziela”.

- Składającym swoje osobiste ofiary jak zawsze z serca dziękujemy. Taca
z następnej niedzieli jest na utrzymanie WSD w Częstochowie.

- Ks. Sebastian zaprasza wszystkich chętnych młodych, którzy chcieliby włączyć się w nową, tworzącą się wspólnotę przy parafii na pierwsze spotkanie – w najbliższy piątek, najpierw na Mszę o g.18.00, a po niej w sali parafialnej.

- Na adorację w Kaplicy Najświętszego Sakramentu zapraszają: jutro po Mszy wieczornej: Wspólnota Przymierza Rodzin Mamre a we wtorek: Wspólnota Miłość i Miłosierdzie Jezusa. Rozpoczęcie adoracji ok. 18.30.

- Rodziców uczniów klas III, którzy stanowią tzw. „dwójki klasowe” pomagające organizacyjnie w przygotowaniu uroczystości pierwszokomunijnej, zaraz po Mszy św. zapraszamy do sali parafialnej.