Ogłoszenia Duszpasterskie: 04.11.2018

1. W tym tygodniu Kościół wspomina:

- w piątek - 09.11 - Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;

- w sobotę  - 10.11 - Wspomnienie św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła;;

2. Dziś przypada niedziela comiesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, o 16.15 - zmiana tajemnic Różańca Świętego. Intencja: „O wieczne zbawienie dla naszych zmarłych.”

3. Do 9 listopada trwa oktawa Wszystkich Świętych. Zapraszamy na różaniec oktawalny za zmarłych o godz. 16.15. W tych dniach można zyskać odpust zupełny za zmarłych.

4. W Niedzielę 11.11 przypada 100 rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na sumie. o godz. 11.30 uroczysta Msza św. za Ojczyznę. Przed Mszą św. o godz. 11.00 zapraszamy serdecznie na montaż słowno - muzyczny przygotowany przez uczniów ze Szkoły Podstawowej w Zawadzie.

5. Dnia 14 listopada (środa), odbędzie się odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, wobec powyższego ogłaszamy zbiórkę niniejszego sprzętu na placu kościelnym.

6. Bóg zapłać za ofiary na seminarium, na odnawianie zabytków - 1386,92 zł, w minionym tygodniu swój dar złożyli chorzy przy okazji I piątku - 520 zł i 3 rodziny - 250 zł. .

7. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego „Niedziela” . Zachęcamy do nabycia kalendarzy na rok 2019.

8. Wszystkim drogim parafianom i szanownym gościom życzymy Błogosławionego tygodnia.