Wiadomości Duszpasterskie: 31.03.2019

1. Dzisiejsza niedziela nosi nazwę Niedzieli Radości - Laetare, stąd też szaty liturgiczne koloru różowego.

2. We wtorek 2 kwietnia - 14 rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Pamiętajmy o modlitwie dziękczynnej za jego pontyfikat.

3. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach  Drogi Krzyżowej

i Gorzkich Żali.

4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek - modlitwy o powołania kapłańskie, w piątek spowiedź przed Mszą św. poranną i od godz. 16.00.

5. Odwiedziny chorych z racji I piątku miesiąca i świąt wielkanocnych od godz. 9.00 - jeśli są chorzy, by ich przygotować do świąt wielkanocnych to proszę o zgłoszenie - będzie to spowiedź świąteczno-rekolekcyjna.

6. Rekolekcje odbędą się od 7 - 10 kwietnia, poprowadzi je o. Łukasz - Paulin z Leśniowa, program jest w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej parafii. Zachęcamy do licznego udziału w tych ćwiczeniach wielkopostnych.

7. Bóg zapłać młodzieży za pomoc w zbiórce żywności jak i wszystkim, którzy przyłączyli się do tej akcji.

8. Bóg zapłać za ofiary na Kościół, złożyły trzy rodziny - 350 zł.

9. Można zakupić świece Caritas na stół Wielkanocny w cenie 10 zł.

10. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela.

11. Błogosławionego tygodnia i dobrego przygotowania do Rekolekcji.