Wiadomości Duszpasterskie: 19.05.2019

1. W tym tygodniu kościół wspomina:

- w piątek - Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

 

2. Dziś w Gidlach odbywa się Archidiecezjalna pielgrzymka rolników.

 

3. Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30, w niedzielę o 16.30.

 

4. W czwartek 23 maja w naszej parafii rozpoczyna się Doba Eucharystyczna. Początek mszą św., o godz. 7.00 zakończymy w piątek mszą św. o godz. 7.00. Zapraszamy  mieszkańców poszczególnych ulic i dane wspólnoty do czuwania przy Najświętszym Sakramencie. Porządek czuwania wywieszony jest w gablocie.

 

5. W dniu 27 maja (poniedziałek), ks. Abp Wacław Depo udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży z klasy 3 gimnazjum. Ogarniamy ich naszą modlitewną pamięcią. Spowiedź przed sakramentem dla młodzieży, świadków i najbliższej rodziny w sobotę 25 maja o godz. 10.00

 

6. W przyszłą niedzielę 26 maja przypada Dzień Matki, serdecznie zapraszamy wszystkie mamy w tym dniu na mszę św. o godz. 11.30, na której w sposób szczególny będziemy modlić się w ich intencji.

 

7. Koło Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam w czwartek zaprasza na modlitewne czuwanie w kaplicy adoracji, a w niedzielę na mszę św. w ich intencji. W sklepie u p. Szpaka członkowie róży męskiej mogą odebrać intencje tajemnic różańcowych.

 

8. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę inwestycyjną, w minionym tygodniu swój dar serca złożyły dwie rodziny - 350 zł.

 

9.  W minionym tygodniu zmarli: +Wiesław Nowakowski, l.65 , +Marian Starczewski, l. 83;

 

10. Zachęcamy do kupna i lektury Tygodnika Katolickiego Niedziela i dwumiesięcznik dla dzieci Tęcza.

 

11. Błogosławionego Tygodnia.

Dodatkowe informacje