Wiadomości Duszpasterskie – XXXII Niedziela Zwykła – 11.11.2012

1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła : jutro – wspomnienie : św. Jozafata, Biskupa i Męczennika; we wtorek: świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski; a w sobotę: św. Elżbiety Węgierskiej, Zakonnicy.
  2. Dzisiaj – z racji II niedzieli m-ca, o g. 17.00 Msza o trzeźwość w naszych rodzinach i uwolnienie z nałogów. Po Mszy św. dla zainteresowanych – spotkanie w sali parafialnej.
  3. W najbliższą sobotę – spotkanie przygotowujących się do S. Bierzmowania ma grupa młodsza.
  4. Na spłacenie naszych zobowiązań finansowych związanych z odnowieniem kościoła, wszystkim ofiarodawcom z całego serca dziękujemy. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona – na utrzymanie WSD w Częstochowie, a w przyszłą niedzielę – na spłacenie długów zakończonych prac przy naszej świątyni.
  5. Dzisiaj – Dzień Modlitw za Kościół Prześladowany w całym świecie a szczególnie a te rejony w których najwięcej chrześcijan oddaje życie w obronie wiary.