Wiadomości Duszpasterskie – Święto Chrztu Pańskiego – 13.01.2013

1. Jutro rozpoczyna się w liturgii Kościoła tzw. okres zwykły. Natomiast od piątku – „Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan”.
  2. Wszystkim składającym swoje indywidualne ofiary na spłatę zobowiązań związanych z odnowieniem kościoła, z całego serca dziękujemy.
  3. Wszystkie ptaszynki, które brały udział w Roratach, zaraz po Mszy św. o g. 10.00, przejdą do sali parafialnej na podsumowanie podsumować konkursu adwentowego.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o g. 17.00, zapowiadane spotkanie opłatkowe Parafialnego Koła Przyjaciół Radia Maryja.
  5. Przypominamy, że w następną niedzielę w naszym kościele przed i po każdej Mszy św. będą śpiewane kolędy, wykonywane przez poszczególne zespoły według porządku jaki podaliśmy w ubiegłym tygodniu, a jeżeli chcemy sobie przypomnieć jaka grupa o której godz. śpiewa, prosimy zajrzeć na stronę parafii lub poszukać w gablocie parafialnej.